Size bir telefon kadar yakınız.
0 532 735 81 17

Panasonic Isı Pompaları

Panasonic Isı Pompaları

Yeni 16kW T-CAP. Düşük ortam sıcaklıklarında bile yüksek ısıtma kapasitesi ve yüksek verimlilik

T-CAP, Toplam Kapasite anlamına gelir. Bu seri, bir elektrikli takviye ısıtıcısının yardımına ihtiyaç duymadan -15°C’de bile aynı nominal kapasiteyi koruyabilir. Yenileme veya ticari uygulamalar için idealdir. Sektördeki en üst enerji tasarruflu A Sınıfı pompa takın! Birçok yeni işlev ekler: Otomatik mod, Tatil modu, güç tüketimi gösterme, …Düşük ortam sıcaklıklarında bile yüksek ısıtma kapasitesi. 16kW kapasiteyi -15°C dış sıcaklığa kadar sürdürme. 0°C altındaki sıcaklıklarda kapasite kaybeden 20 ya da 25 kW Isı Pompası seçilmesine gerek yoktur; Panasonic 16kW T-Cap -15°C’ye kadar kapasitesini sürdürür ve 16kW ısıtma sağlar!
Daha büyük kapasite artışı (16kW) A Sınıfı pompa ile daha fazla enerji tasarrufu.
Yeni işlevler ekler: Otomatik mod, Tatil modu, Güç tüketimi gösterme, Yeni buz giderme kumandası, Somut Kuru modu, Soğutma kilidi modu ve Pompa devri kumandası.

Yeni T-CAP yelpazesi 16kW pompa eklenmesiyle daha da genişledi. Yeni 16kW modeli -15℃’ye kadar düşük dış ortam sıcaklıklarında bile 16kW’lik tam kapasiteyi sürdürür. Tam T-CAP serisi eski gazlı veya yağlı kazanların ve zemin altı ısıtmalı yeni bir uygulama ile düşük sıcaklıklı peteklerin ve hatta fan sargılı ısıtıcıların bile yerini alabilir. Bu seri, verimliliği arttırmak ve ekosistem üzerindeki etkiyi en aza indirmek için bir güneş enerjisi kitine de bağlanabilir. Son olarak, daha iyi ısıtma veya soğutma kontrolü ve yönetimi için bir termostata da bağlanabilir. 16kW yinelenen evlere ve ticari uygulamalara mükemmel uyum sağladığı gibi, sıhhi sıcak su da temin eder.

 

Uygulamalar

A Sınıfı pompası. Daha fazla enerji tasarrufu
Aquarea T-CAP -15°C’ye kadar nominal kapasitesini korur. T-CAP bir elektrikli takviye ısıtıcısının yardımına ihtiyaç duymadan -15°C’de bile aynı nominal kapasiteyi koruyabilir. Ayrıca T-CAP, dış ortam veya su sıcaklığı ne olursa olsun, son derece yüksek verimlilikler sağlayabilir. Panasonic şimdi bu seriyi yeni üç fazlı 16kW ile genişletmiş durumda.
· Yedek ısıtıcı kapasitesi seçenekleri vardır (3/6/9kW)· Soğutma modunu yazılım üzerinden etkinleştirmek mümkündür** Bu etkinleştirme yalnızca servis ortağı ve kurucu tarafından yapılabilir A. kW kapasitesi B. Kapasite -15°C’de bile istikrarlıdır, ısı pompasının boyutunun büyütülmesi gerekmez C. Panasonic İnvertör kompresörleri ile yüksek esneklik. Yüksek performans even at part loadD. Evi ısıtmak için gereken kapasite E. Dış ortam sıcaklığı F. Kapasite sürdürüldüğünden, Panasonic ısı pompasının ısıtıcıya ihtiyacı yoktur G. Diğer ısı pompalarının kapasitesinin Panasonic ısı pompalarının kapasitesinden daha yüksek olması gerekmektedir H. Büyük kapasiteye rağmen kötü performans I. Diğer ısı pompalarının evin talebini karşılayabilmek için elektrikli ısıtıcıya ihtiyaçları vardır J. Diğer ısı pompası
Pompada düşük güç tüketimi (sadece 45 W).Yeni 16kW T-CAP ile yılda 55€ tasarruf edebilirsiniz*.* Bir standart pompanın yıllık maliyetinin 220€ olduğu varsayılarak, büyüklük ve tüketime bağlı olarak değişebilir.
Yeni iç ünite tasarımı· Yeni A sınıfı, 7 devirli pompa· 10L genleşme kabı· Seçilebilir takviye ısıtıcısı (3/6/9kW)

1. Standart / 2. Panasonic T-CAP A Sınıfı Pompa
1. 1. Akış anahtarı / 2. Su ısıtma plakası eşanjörü / 3. Genleşme kabı 10l / 4. Su pompası. Panasonic yapımı yüksek verimlilikli pompa / 5. Basınç boşaltma valfi / 6. Otomatik hava çıkarma / 7. Uzaktan kumanda üzerinde 3/6/9kW seçeneklerine sahip ısıtıcı grubu
Yeni özellikler
Kurucu için yeni uzaktan kumanda fonksiyonları 1. Zemin ısıtma somut kuru modu: Yazılım üzerinden zemin ısıtma sıcaklığının yavaşça artırılmasına olanak tanır. 2. Isıtma ve Soğutma Modu: Yetkili kurucunun yetkili servis ortağı, uzaktan kumanda ile sahada özel bir işlemle soğutma modunu etkinleştirebilir. 3. 7 devirli pompa: Pompa devri uzaktan kumanda üzerinden seçilebilir. Müşteri için 4. Otomatik Modu: Dış ortam sıcaklığına bağlı olarak ısıtma soğutma arasında otomatik olarak değişir. 5. Enerji Tüketimi: Isı pompasının enerji tüketimini, ısıtma, soğutma ve evsel sıcak su ayrımını, ayrıca toplam tüketim rakamını gösterir. 6. Tatil Modu: Tatilden sonra sistemin önceden ayarlanmış sıcaklıkta çalışmaya devam etmesini sağlar. A: Sıcaklık B: 1 gün için 1 aşama (maksimum 99 aşama) / Min 25°C ila 55°CC: Gün